STERIM na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji w Genewie

10-11-2021

Produkty STERIM ruszają w świat! 

 

Już w dniach 17 do 20 listopada delegacja naszych specjalistów będzie gościła na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji, który odbędzie się w Szwajcarii, w Genewie.


Jest to dla nas ogromny  powód do dumy, produkty marki STERIM, w tym głównie materiały eksploatacyjne, zyskując rzeszę stałych użytkowników i fanów na rynku polskim, mają szansę stać się produktami rozpoznawalnymi i używanym na całym świecie.

Jesteśmy pewni ich jakości, co potwierdziliśmy wprowadzając całą listę produktów do bazy EUDAMED zgodnie z MDR, dlatego tym bardziej cieszy nas zaproszenie do grona wystawców z całego świata.

 

   

      

 

  

 

Na naszym stanowisku,

zaprezentujemy wyjątkowo atrakcyjną ofertę produktów marki STERIM® - przede wszystkim rękawy do sterylizacji, torebki do sterylizacji, torebki transportowe oraz chemiczne i biologiczne testy kontroli sterylizacji klasy 4, 5 i 6.

W poprzednich latach mieliśmy okazję prezentować swoje możliwości na różnych targach i imprezach branżowych. Cieszymy się, że nasze spotkania na temat  materiałów marki STERIM uzupełnią rozmowy w międzynarodowym gronie oraz , że mamy szansę pokazania możliwości ich zakupu online, w sklepie sterim.eu.