O Nas

Sterim Sp. z o.o. korzysta z doświadczeń firmy Informer Med, działającej na rynku od 1998 roku. Naszą specjalnością jest sprzęt i materiały do sterylizacji, dekontaminacji, dezynfekcji i mycia. Większość naszych odbiorców to placówki opieki zdrowotnej: gabinety lekarskie, przychodnie, szpitale, specjalistyczne ośrodki lecznicze, a także kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne i studia tatuażu. Nasza oferta jest odpowiedzią również na potrzeby związane z pandemią - sprzęt i preparaty do dezynfekcji oraz środki ochrony osobistej znalazły powszechne zastosowanie w instytucjach publicznych, placówkach edukacyjnych, obiektach produkcyjnych i handlowych, środkach komunikacji. Spółka Sterim nieustannie rozwija portfolio własnych produktów, pod marką własną Sterim. Prowadzi jednocześnie sklep internetowy sterim.eu.

Nasz zespół liczy blisko 60 osób – ekspertów, doradców, handlowców, serwisantów i obsługi administracyjnej, działających w głównej siedzibie Spółki oraz w całej Polsce. Dzięki uruchomieniu platformy handlowej sterim.eu dostęp do naszej oferty jest jeszcze łatwiejszy, a w dobie zagrożenia epidemiologicznego – jeszcze bezpieczniejszy.


To, co nas wyróżnia

Godna zaufania hurtownia medyczna Łatwe i wygodne zakupy sprzętu medycznego i materiałów eksploatacyjnych online

Wysoka jakość oferty i obsługi
Dostarczane przez nas produkty spełniają wszelkie wymagania formalne oraz indywidualne oczekiwania użytkowników. Starannie dobieramy pozycje naszej oferty, by jak najlepiej odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i wciąż rosnącym standardom jakości. Troszczymy się o naszych klientów na każdym z etapów: od analizy potrzeb i konsultacji, poprzez realizację zamówienia, po obsługę posprzedażową i serwis.

Kompetencje
Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, ułatwiając im podejmowanie optymalnych decyzji. Ma to szczególne znaczenie zarówno w przypadku dużych inwestycji, np. modernizacji lub tworzenia centralnych sterylizatorni w szpitalach, jak i przy zakupach do niewielkich placówek i gabinetów.

Konkurencyjne ceny
Chcemy dostarczać produkty charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, wydajności i trwałości. Analizując potrzeby i specyfikę działania naszych klientów - dobieramy rozwiązania najefektywniejsze ekonomicznie.