Faktury

 

Zgodnie z Regulaminem sklepu sterim.eu
Par. 6 Złożenie Zamówienia, zawarcie Umowy Sprzedaży, płatności i realizacja Zamówienia, pkt. 12 i 13:

[...]
12. Konsument, który chce otrzymać fakturę VAT, zobowiązany jest poinformować o tym Sprzedającego przed złożeniem Zamówienia.
13. Klient wyraża zgodę na przesyłanie mu przez Sprzedającego faktury drogą elektroniczną na wskazany przez Klienta adres e-mail. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT w formie papierowej Klient zobowiązany jest o tym wyraźnie poinformować Sprzedającego przed złożeniem Zamówienia. Faktury VAT wysyłane są na adres lub adres e-mail wskazany przez Klienta na jego Koncie albo w trakcie składania Zamówienia. W przypadku Klienta niebędącego Konsumentem jego dane do wystawienia faktury VAT pobierane są przez Sprzedającego z GUS-u.

 

Dane do faktury

Dane do faktury pobierane są z formularza wypełnianego przez użytkownika w trakcie składania zamówienia, które wcześniej zostały pobrane z GUS-u.
W przypadku podania dodatkowych danych w polu "Imię i nazwisko" te dane również zostaną umieszczone na dokumencie. Podanie adresu email oraz telefonu kontaktowego jest obowiązkowe.
WAŻNE - jeżeli w polu "Nabywca" na fakturze nie powinny znajdować się dane personalne osoby zamawiającej, prosimy o pozostawienie pustego pola "Imię i nazwisko".
Edycja faktury po jej wystawieniu nie jest już możliwa.

 

Krok Pierwszy - wpisz NIP i kliknij POBIERZ DANEWpisz nr NIP i kliknij "Pobierz dane"                                                                                Krok 2 - uzupełnij polaWypełnij brakujące pola - telefon kontaktowy oraz adres email są obowiązkowe
                                                                                                                                  
Formularz danych nabywcy w trakcie skłądania zamówienia                           

 

Termin wystawienia faktury

Faktury są wystawiane w terminie do 7 dni od momentu zaksięgowania środków na koncie i przesyłane na adres mailowy podany w zamówieniu.

Wyjątkiem są zamówienia realizowane za pobraniem. Jeżeli wybrana forma płatności to "Płatność za pobraniem", faktura zostanie wystawiona po otrzymaniu wpływu za zamówienie z firmy kurierskiej, maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!