STERIM na XVIII zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

 

Spotkajmy się na najważniejszej imprezie branżowej sezonu!

XXVIII Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej będzie okazją do wymiany poglądów, zaktualizowania wiedzy i zapoznania się z nowościami.


Przyjdź na stoisko Informer Med,

na którym zaprezentujemy wyjątkowo atrakcyjną ofertę produktów marki STERIM® - przede wszystkim opakowania do sterylizacji oraz chemiczne i biologiczne testy kontroli sterylizacji.
W poprzednich latach mieliśmy okazję prezentować swoje możliwości na różnych targach i imprezach branżowych. Cieszymy się, że nasze spotkania uzupełnią rozmowy na temat naszych materiałów oraz możliwości ich zakupu online, w sklepie sterim.eu.


Sklep sterim.eu na zjeździe w Żninie 2021  Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji medycznej w Żninie  


Weź udział w warsztatach poświęconych kompletnemu Systemowi bariery sterylnej,

które będą okazją nie tylko do zapoznania się z zaletami tego rozwiązania, ale również do rozmowy o wymaganiach wynikających z PN-EN ISO 11607-1,2 i o sposobach ich wypełniania.
Warsztaty poprowadzą nasi eksperci, członkowie zespołu Informer Med oraz prężnie działający i współtworzący zespół STERIM: Jacek Janczewski i Martyna Łachut.


Zapraszamy na popołudniową sesję warsztatów we wtorek, 7 września, warsztat VI
'Pakowanie w systemie bariery  sterylnej zgodnie z  PN EN ISO 11607-1,PN EN ISO 11607-2'.

Dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy niespodzianki!

 Informer Med   sterim


ZAPRASZAMY 6-8 września, do Hotelu Cukrownia Żnin

Informer Med
Partner Platynowy XXVIII Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

Dowiedz się więcej

Sprawdź program konferencji

Polecane artykuły

Produkty STERIM w pełni zgodne z MDR

Produkty STERIM w pełni zgodne z MDR

Wreszcie doczekaliśmy się spójnych, zaktualizowanych norm jakości i ujednoliconych procedur w produkcji i obrocie wyrobami medycznymi, czyli MDR (Medical Device Regulation). Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy nr 2017/745 z 5 kwietnia 2017 r. miało zacząć obowiązywać...
STERIM na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji w Genewie

STERIM na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji w Genewie

Produkty STERIM ruszają w świat!    Już w dniach 17 do 20 listopada delegacja naszych specjalistów będzie gościła na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji, który odbędzie się w Szwajcarii, w Genewie. Jest to dla nas ogromny  powód do dumy, produkty marki STERIM, w tym głównie...
Lampy UV do dezynfekcji - czy naprawdę działają?

Lampy UV do dezynfekcji - czy naprawdę działają?

Ostatnie miesiące, naznaczone uciążliwościami wynikającymi z ograniczeń pandemicznych, jednocześnie nauczyły nas większej dbałości o standardy higieniczne. Specjalne procedury walki z niebezpiecznym wirusem po części stały się rutyną, i to nie tylko w przypadku placówek opieki...