STERIM na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji w Genewie

 

Produkty STERIM ruszają w świat! 

 

Już w dniach 17 do 20 listopada delegacja naszych specjalistów będzie gościła na XXI Światowym Kongresie Sterylizacji, który odbędzie się w Szwajcarii, w Genewie.


Jest to dla nas ogromny  powód do dumy, produkty marki STERIM, w tym głównie materiały eksploatacyjne, zyskując rzeszę stałych użytkowników i fanów na rynku polskim, mają szansę stać się produktami rozpoznawalnymi i używanym na całym świecie.

Jesteśmy pewni ich jakości, co potwierdziliśmy wprowadzając całą listę produktów do bazy EUDAMED zgodnie z MDR, dlatego tym bardziej cieszy nas zaproszenie do grona wystawców z całego świata.

 

   

      

 

  

 

Na naszym stanowisku,

zaprezentujemy wyjątkowo atrakcyjną ofertę produktów marki STERIM® - przede wszystkim rękawy do sterylizacji, torebki do sterylizacji, torebki transportowe oraz chemiczne i biologiczne testy kontroli sterylizacji klasy 4, 5 i 6.

W poprzednich latach mieliśmy okazję prezentować swoje możliwości na różnych targach i imprezach branżowych. Cieszymy się, że nasze spotkania na temat  materiałów marki STERIM uzupełnią rozmowy w międzynarodowym gronie oraz , że mamy szansę pokazania możliwości ich zakupu online, w sklepie sterim.eu.

Polecane artykuły

STERIM na XVIII zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

STERIM na XVIII zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

Spotkajmy się na najważniejszej imprezie branżowej sezonu! XXVIII Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej będzie okazją do wymiany poglądów, zaktualizowania wiedzy i zapoznania się z nowościami. Przyjdź na stoisko Informer Med, na którym zaprezentujemy wyjątkowo...
Produkty STERIM w pełni zgodne z MDR

Produkty STERIM w pełni zgodne z MDR

Wreszcie doczekaliśmy się spójnych, zaktualizowanych norm jakości i ujednoliconych procedur w produkcji i obrocie wyrobami medycznymi, czyli MDR (Medical Device Regulation). Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy nr 2017/745 z 5 kwietnia 2017 r. miało zacząć obowiązywać...
Jak zadbać o higienę rąk na wakacjach

Jak zadbać o higienę rąk na wakacjach

Zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, dystans społeczny - jeszcze niedawno takie zalecenia słyszeliśmy niemal non-stop. Podstawowe zasady bezpieczeństwa na czas pandemii mocno zapisały się w świadomości nas wszystkich. Wraz ze spadkiem liczby zakażeń oficjalne obostrzenia były...