Nowości TECcare® - produkty do mycia i dezynfekcji bez alkoholu

 

Obecna sytuacja spowodowana pandemią COVID-19 wymusiła na nas konieczność stosowania środków do dezynfekcji w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy znajdujemy się w sklepie spożywczym, wchodzimy do gabinetu lekarskiego, czy po powrocie do domu – zachowanie reżimu sanitarnego to już standard. Wraz z pandemią wzrosła też nasza świadomość, czy to na temat samej dezynfekcji, czy na temat produktów. Te, przez ostatnie miesiące, zyskały bardzo dużą popularność i są już praktycznie powszechnie dostępne. Pytanie, czy tak samo skuteczne?

 

Potrzeby potencjalnego użytkownika środków do dezynfekcji wzrosły, a odpowiedzią na wymagania dotyczące skuteczności są środki z serii TECcare® Control oraz TECcare® Protect.
TECcare® produkuje światowej klasy środki bakteriobójcze, dostosowując poziom chemii do rodzaju i przeznaczenia produktu. Wykorzystuje swój opatentowany adiuwant tak, aby produkty były silnymi, szybko działającymi i długotrwałymi środkami dezynfekującymi, jednocześnie zachowując najwyższy stopień bezpieczeństwa użytkowania.

Wszystkie technologie TECcare®® zostały przetestowane i ocenione jako nietoksyczne, niedrażniące, niekorozyjne i bezpieczne również dla żywności.

Poznaj serię TECcare® Control

Produkty z serii TECcare® Control są silnymi środkami przeznaczonymi do dezynfekcji miękkich i twardych powierzchni, sprzętu medycznego oraz powietrza. Doskonale sprawdzają się na każdym etapie dezynfekcji, skutecznie usuwając obciążenie biologiczne oraz zmniejszając ryzyko zakażenia.
W skład serii TECcare® Control wchodzą m.in. Koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni 1L, jednorazowy system zamgławiania Misting System do oczyszczania powietrza z drobnoustrojów czy chusteczki, dzięki którym w wygodny i szybki sposób zdezynfekujemy powierzchnię.

TECcare Control środek do dezynfekcji pomieszczeńŚrodek do dezynfekcji powierzchniKoncentrat do dezynfekcji powierzchniChusteczki do deznfekcji powierzchni 100szt.

Środki do dezynfekcji rąk

Produktami dedykowanymi do dezynfekcji rąk i skóry są produkty z serii TECcare® Protect.
To w pełni bezpieczne, bezzapachowe, nie zawierające alkoholu środki antyseptyczne, dające długotrwałą ochronę. Po naniesieniu na skórę wchłaniają się niemal natychmiastowo, nie pozostawiając uczucia lepkości.
Środek do dezynfekcji rąk w postaci pianki doskonale sprawdzi się w roli podręcznego środka – stosujemy go bez użycia wody, do tego ma bardzo poręczne 50ml opakowanie.

Innymi produktami w tej serii są pianki i płyny w opakowaniach 600ml oraz 1000ml w wersji z dozownikiem oraz bez. Dostępne są również 5L litrowe baniaki, które najlepiej sprawdzają się jako uzupełnienie dla mniejszych opakowań.

 

Piaka do dezynfekcji rąk TECcare podręczna pianka do dezynfekcji rąk

 

 

Seria TECcare® Protect dodatkowo została podzielona na gotowe do użycia produkty Hand Wash do mycia rąk, oraz Hand Sanitiser – będące produktami stosowanymi bez użycia wody.

Cała gama produktów TECcare® dostępna w sklepie sterim.eu z wysyłką już w 24h.

 

Polecane produkty

Polecane artykuły

Skutki stosowania środków do dezynfekcji z alkoholem

Skutki stosowania środków do dezynfekcji z alkoholem

Czy dezynfekcja rąk jest konieczna? Niewątpliwie, i to nie tylko z powodu epidemii, choć zagrożenie wirusem COVID sprawiło, że zwyczaj odkażania rąk przeniknął ze służby zdrowia do codziennego życia. Dozowniki z płynem albo żelem do dezynfekcji możemy spotkać w szkołach,...
Środek do dezynfekcji – z alkoholem czy bez?

Środek do dezynfekcji – z alkoholem czy bez?

Najprostszym, a jednocześnie najłatwiej dostępnym środkiem do dezynfekcji jest roztwór alkoholu etylowego. Preparat taki można przygotować we własnym zakresie, korzystając z łatwo dostępnych składników, a właściwie jednego składnika, czyli spirytusu. Taki preparat biobójczy jest...
Jak zadbać o higienę rąk na wakacjach

Jak zadbać o higienę rąk na wakacjach

Zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, dystans społeczny - jeszcze niedawno takie zalecenia słyszeliśmy niemal non-stop. Podstawowe zasady bezpieczeństwa na czas pandemii mocno zapisały się w świadomości nas wszystkich. Wraz ze spadkiem liczby zakażeń oficjalne obostrzenia były...